דלג לתוכן העמוד
קטגוריה
פעילות לגוף ולנפש
כתובת
מושב חצבה
טלפון סלולרי

הסיפור שלי

את דרכי בעולם המגע התחלתי בגיל חמש בצורה הבטוחה ביותר שיש - חקרתי באופן חופשי וללא מפריע את הגב של אימי. מצאתי עולמות שלמים במגע. למדתי ליצור, לגלות ולכבד במגע. המשכתי לגעת ולטפל מתוך אינסטינקט וניסיון שנצבר אט אט במשך שנים.

פתחתי קליניקה לרפואה משלימה. טיפלתי במגוון מטופלים, ובסוגים רבים של בעיות - החל ממגרנות ועד "מחלת היאפים". הרציתי בנושא, וניהלתי ספא במלון חמישה כוכבים על חוף תל אביב. לאחר מס' שנים נפגעתי בכתפי בתאונת דרכים ועשיתי אתנחתא בטיפול ובמקביל חזרתי לספסל הלימודים בתחום הביולוגיה, ובמשך כמה שנים נוספות מימשתי אהבה נוספת שלי - הוראה. לפני כחמש שנים הגעתי עם משפחתי להתגורר בחצבה. 

בשנה האחרונה סיימתי את לימודי תואר שני בהוראת הביולוגיה במכון ויצמן במהלכו נחשפתי לחידושים האחרונים בעולם המדע והרפואה. שבתי והפעלתי בראשי את הסכמות הישנות של פיסיולוגיית האדם, ויחד עם ההנאה האדירה מההעמקה בהוראה, התעורר בי גם הדחף לשוב ולפגוש את תחושת הרווחה שמתלווה לטיפול. במהלך התואר גמלה בליבי ההחלטה לפתוח חדר טיפולים חדש בערבה. נשות וגברי הערבה הם אנשי עבודה. כולם פעילים ביותר ומחלקים את יומם בין עבודה, ילדים ומשפחה, ומחויבויות למושב ולקהילה, ולפעמים נדמה שהימים קצרים מרשימת הדברים לטיפול. פעמים רבות אנחנו נמצאים בסוף רשימה ארוכה ביותר. אני מאמינה בכל ליבי שחשוב ביותר לטפל במטפל/ת. 

 

התמחויות

תסמונת קדם ווסתית (P.M.S) ומגרנות   

נוקשות ושרירים תפוסים

דלקות לא זיהומיות

מתח, חרדה וחוסר שקט

רווחה נפשית

כאבי גב, מפרקים ושרירים

קטלוג הטיפולים>>